Dřevěná okna a předokenní rolety

Dřevěná okna Plastová okna Zateplení Rekonstrukce
Kontakty
Dodáváme a montujeme výrobky
českých firem
ARKÁDA TRADE spol. s r.o
U Vršovického nádraží 32
101 00 Praha 10
Czech Republic
Tel: +420 271 740 189
Fax: +420 271 741 191
E-mail: arkada@arkada.cz
Zobrazit mapu
N 50° 04.126
E 14° 26.931
Po-Čt: 07:00 - 17:00
Pá: 07:00 - 15:00

OTHERM

Plastová okna OTHERM

Plastová okna, balkónové a vchodové dveře od největšího českého výrobce firmy OTHERM, jsou vyráběny na devíti výrobních linkách vybavených CNC automaty z pětikomorového profilu SALAMANDER s celoobvodovým německým kováním Siegenia - "AUBI A300 bezpečnost plus" s patentovanými ložiskovým rolničkovými čepy, které umožňují trvalou lehkost chodu kování a zvětšuji boční přítlak křídla na rám okna.

Otherm

Všechny rámy a křídla oken jsou vyztužena ocelovou pozinkovanou výztuhou, která garantuje vysokou statickou pevnost a odolnost proti kroucení okenních rámů a křídel oproti běžně na trhu prodávaním oknům.

Vynikající tepelně izolační vlastnosti, dlouholetá životnost a minimální nároky na údržbu jsou hlavní přednosti plastových oken vyráběných z profilu SALAMANDER. Proč právě plastová okna SALAMANDER.

  • vynikající tepelně izolační vlastnosti oken
  • ložiskové rolničkové čepy u kování (umožňují trvalou lehkost chodu kování)
  • bezpečnostní prvek prvního stupně proti vypáčení okenního křídla
  • izolační dvojsklo s tzv. "teplým okrajem"
  • největší český výrobce s nejnovější technologií
  • minimální nároky na údržbu oken
  • dlouholetá životnost a vysoké užitné vlastnosti oken

Salamander

Vchodové dveře OTHERM

Vchodové dveře OTHERM se vyrábějí ve třech profilových řadách se skleněnou nebo s plnou hladkou zateplenou výplní. Veškeré dveřní profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn a tedy i stabilitou rámu a křídla. Vchodové dveře jsou standardně osazeny zámkovými tyčemi KFV s 3bodovým zamykáním. Ke vchodovým dveřím je dodáván nízký hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který účinně zabraňuje únikům tepla. Závěsový systém vchodových dveří zaručuje přesný a lehký chod.

Vchodové dveře je možné osadit sendvičovými dekorativními výplněmi od firmy VP TREND. Jednotlivé typy a modelové řady výplní VP TREND jsou k nahlédnutí na internetových stránkách www.vptrend.cz pomocí kterých si můžete vybrat výplň pro vlastní vchodové dveře.

Profily

Příklady výplní

Výplně